Strava Running and Cycling GPS je mobilní aplikaci pro Android, díky které si budete moci přehledně a bezproblémově zaznamenávat vaše sportovní aktivity pomocí vašeho mobilního telefonu nebo tabletu.

Po prvním spuštění se dostanete na úvodní obrazovku, kde je menu s širokou nabídkou funkcí. Budete si moci vybrat, co chcete, aby se vám při aktivitě na úvodní obrazovce zobrazovalo a také typ sportu, který budete provádět. Po nastavení všech potřebných náležitostí můžete spustit aktivitu. V průběhu aktivity budete moci sledovat jak si vedete. Poté co aktivitu dokončíte, tak si ji uložíte a po připojení k internetu si ji budete moci sesynchronizovat s webem.

K dispozici poté budete mít široké spektrum statistik, ve kterých je například výškový profil vaší trati, spotřeba kalorií, čas, rychlost jednotlivých kilometrů a mnoho dalšího. Můžete se zde taky připojit do určitých výzev, které vytvářejí jednotlivý uživatelé a nebo se přidat do různých sportovních skupin a sledovat tak, jak si vedou vaši přátelé. Se Stravou budete moci spárovat také oblíbené sporttestery, pokud nějaký z nich vlastníte a mít tak vše na jednom místě přehledně. Kromě toho je tato aplikace ke stažení zcela zdarma, což je její velikou výhodou a vývojářům za tohle patří veliké poděkování a pochvala. Dostanete tedy skvěle vybavenou sportovní aplikaci s příjemným uživatelským prostředím.

Strava Running and Cycling GPS - štítky

 • Android aplikace Zdraví a životní styl
 • Android aplikace Zdraví a životní styl ke stažení zdarma
 • Android aplikace Zdraví a životní styl online
 • Strava Running and Cycling GPS
 • Strava Running and Cycling GPS ke stažení zdarma
 • Strava Running and Cycling GPS online
 • Strava Running and Cycling GPS - podobné aplikace

  Strava Running and Cycling GPS ke stažení zdarma

  Strava Running and Cycling GPS - hodnocení a komentáře