SofaScore Výsledky Live Scores je aplikací, se kterou vám neunikne žádný sportovní výsledek z vašeho oblíbeného utkání či závodu a tohle všechno budete mít stále při sobě, díky vašemu mobilnímu zařízení.

Pojďme si říct, co nám tato aplikace nabízí. Hlavní funkcí aplikace jsou průběžné sportovní  výsledky v 17 sportech, ale nebojte, jejich počet se neustále zvyšuje. Nechybí ani zajímavé statistiky, které vám bude přehledně vykresleny a poskytnuty.

Dále pak prostředí aplikace je přehledné, nijak zvláště překombinované a uživatelský přívětivé, což je úctyhodné i přes velký počet statistik. Jestliže si potřebujete vybrat sport, který vás zajímá, tak tuhle přehlednost jistě oceníte. Výběr sportu můžete udělat přímo z hlavní obrazovky a nebo si pořadí jednotlivých sportů sami nastavit. Vybírat si můžete mezi kartami jako například Ligy, Zápasy nebo Oblíbené.

Na první zmíněné kartě Ligy si můžete vybrat danou ligu a podívat se na podrobnosti a statistiky jednotlivých týmů.

Na kartě Zápasy si můžete vybrat zápasy z daných lig, které v daný den proběhnou nebo si nastavit utkání na následující dny, abyste jej nezmeškaly. Po klepnutí na zápas se vám otevřou statistiky a výsledky zápasu.

Karta Oblíbené zase nabízí pouze utkání sportovců či týmů, které jste si „oblíbily“ v této aplikace. Na závěr musíme podotknout, že se nám aplikace líbila a navíc je ke stažení zcela zdarma, což je jistě její velikou výhodou.

SofaScore Výsledky Live Scores - štítky

 • Android aplikace sport
 • Android aplikace sport ke stažení zdarma
 • Android aplikace sport online
 • SofaScore Výsledky Live Scores
 • SofaScore Výsledky Live Scores ke stažení zdarma
 • SofaScore Výsledky Live Scores online
 • SofaScore Výsledky Live Scores - podobné aplikace

  SofaScore Výsledky Live Scores ke stažení zdarma

  SofaScore Výsledky Live Scores - hodnocení a komentáře