Opera Mini – webový prohlížeč je aplikace pro systém Android, která slouží k bezproblémovému a bezpečnému prohlížení webových stránek. Díky tomuto nástroji a webovému prohlížeči můžete své oblíbení webové stránky prohlížet ještě bezpečněji a snadněji.

Nová verze tohoto prohlížeče přináší také několik novinek.

Blokování reklam – Opera mini má integrován nástroj pro blokování reklam a proto vás nebudou obtěžovat při vašem prohlížení.

Přidání zástupce na úvodní obrazovku – Můžete si přidat stránky, které navštěvujete nejčastěji a dostat se k nim tak rychleji a ušetřit si čas.

Několik základní vlastností, díky kterým byste si měly zvolit právě tento webový prohlížeč. Budete mít svá data neustále pod kontrolou a tyto úspory si budete moci prohlédnout v nastavení, kde uvidíte kolik vám aplikace dat ušetří. Dále je zde pak kvalitní Multitasking, který umožní otevření několik stránek najednou. Pokud budete chtít soukromí, tak své stránky můžete prohlížet v soukromí. Nikdo, kromě vás, nebude vědět, že jste danou stránku navštívily, což může být velká výhoda. Opera Mini také nabízí chytřejší stahování, díky kterému budete moci soubory stahovat na pozadí a budete si je moci odložit do doby, než se opět nepřipojíte k Wi-Fi. Také dostanete upozornění o dokončení stahování.

Na závěr je třeba zmínit, že tato aplikace je ke stažení zcela zdarma, což je jejím velkým plusem.

Opera Mini – webový prohlížeč - štítky

 • Android aplikace komunikace
 • Android aplikace komunikace ke stažení zdarma
 • Android aplikace komunikace online
 • Opera Mini - webový prohlížeč
 • Opera Mini - webový prohlížeč ke stažení zdarma
 • Opera Mini - webový prohlížeč online
 • Opera Mini – webový prohlížeč - podobné aplikace

  Opera Mini – webový prohlížeč ke stažení zdarma

  Opera Mini – webový prohlížeč - hodnocení a komentáře