MyPermissions Privacy Cleaner je aplikace, která vám zjistí, zda jsou nainstalované aplikace ve vašem zařízení hrozbou pro vaše soukromí. Spousta aplikací vyžadují, pro své používání, spoustu oprávnění a bez většiny se jen těžko obejdou. Je zde mnoho požadavků, které jsou dosti spekulativní a někdy nemusíte vědět, zda nejde o nějaký vir či jinou hrozbu.

Ke zjištění tohoto stavu je zde tato aplikace. Za cíl si tato aplikace klade to, že se bude snažit zjistit, zda jsou aplikace jistou hrozbou či ne pro vaše zařízení. Aplikace vám zobrazí skóre rizik v jednotlivých aplikacích, díky kterým rychle poznáte, které z těchto aplikací jsou opravdovou hrozbou. Dále jsou zde návrhy, díky kterým najdete alternativní a bezpečnější programy.

Je zde brán princip komunity, což znamená, že pokud uživatel označí aplikaci jako důvěryhodnou, odinstaluje je ji nebo označí, tak se to vždy promítne do jejího celkového hodnocení. Kromě všeho zde budete také moci skenovat všechny sociální sítě a ostatní aplikace, které mají přístup k vašim informacím.

Aplikace také nabízí permanentní ochranu v reálném čase s upozorněním, pokud se nějaká aplikace pokusí získat přístup k osobním údajům. Na závěr bychom chtěli říct, že na nás prostředí a funkčnost aplikace působí velice příjemným dojmem a navíc je ke stažení zcela zdarma, což je její velkou výhodou.

MyPermissions Privacy Cleaner - štítky

 • Android aplikace nástroje
 • Android aplikace nástroje ke stažení zdarma
 • Android aplikace nástroje online
 • MyPermissions Privacy Cleaner
 • MyPermissions Privacy Cleaner ke stažení zdarma
 • MyPermissions Privacy Cleaner online
 • MyPermissions Privacy Cleaner - podobné aplikace

  MyPermissions Privacy Cleaner ke stažení zdarma

  MyPermissions Privacy Cleaner - hodnocení a komentáře