MacroDroid – Device Automation slouží k automatizaci vašeho smartphonu velice efektivním způsobem. Je jasné, že nejeden z vás hodná nový telefon používat ihned po tom, co jej vytáhne z krabice. Jenže jsou tu i ti, kteří si chtějí na telefonu nastavit různé věci, jako jsou makra, profily a další věci. Právě pro takoví uživatele je tu tato aplikace.

Jde o velice silný mobilní nástroj, který má uživatelské prostředí, které je velice jednoduché a intuitivní. S touto aplikací si budete moci nastavit celou řadu spouštěčů. Ty budou automaticky provádět jednotlivé různé akce, které si nastavíte právě vy. Můžete si například nastavit vypnutí Wi-Fi sítě nebo spuštění nějaké aplikace. Dále pak si můžete nastavit například automatickou reakci na SMS.

Veškerá nastavení se ukládají jako makra a díky tomu tak dokáže váš mobilní telefon dělat činnosti na základě výše uvedených spouštěčů. Největší výhodou aplikace je její jednoduchost, na kterou hodně vsází. V MacroDroidu stačí pouze klepnout na tlačítko „Přidat makro“. Dále si pak již jen vyberete akci, kterou chcete provést.

Poslední velikou výhodou aplikace je to, že je stažení zcela zdarma a nemusíte se tak obávat skrytých poplatků za její stažení, instalaci a následné používání. Na závěr je třeba říct, že aplikace pracuje přesně tak, jak má je velice dobře odladěna.

MacroDroid – Device Automation - štítky

 • Android aplikace nástroje
 • Android aplikace nástroje ke stažení zdarma
 • Android aplikace nástroje online
 • MacroDroid - Device Automation
 • MacroDroid - Device Automation ke stažení zdarma
 • MacroDroid - Device Automation online
 • MacroDroid – Device Automation - podobné aplikace

  MacroDroid – Device Automation ke stažení zdarma

  MacroDroid – Device Automation - hodnocení a komentáře