Hopper – Watch & Book Flights je užitečnou aplikací pro všechny cestovatele. Poradí vám a ukáže ty nejlevnější varianty letenek v čase.

Jistě jste si nejednou položily otázku kdy a za jakou cenu nejvýhodněji pořídit letenku. Dnes již nemusíte tuhle otázku řešit, protože vám tato aplikace poradí a nalezne ty nejlepší a nejvýhodnější varianty letenek v čase.

Kromě velice užitečného využití vás aplikace zaujme také svým minimalistickým designem, který na nás působí velice uhlazeně. Tento design krásně doplňuje funkčnost aplikace a budete se tak velice dobře orientovat v této aplikaci. Skládá se ze čtveřice základních záložek. První z nich je dalekohled, který slouží ke sledování cen letenek. Dále je zde lupa, díky které si najdete let, který vás zajímá nejvíce. Třetí záložkou je kufr, neboli nástroj k zabookování letenek. Poslední záložkou je pak ikonka uživatele, sloužící k případnému přihlášení či nastavení měny cen letenek.

Poté co si vybereme let, tak se dostaneme do kalendáře, kde si vybereme vyznačené dny a ty nejlevnější lety. Pokud je cena zelená, tak se jedná o tu nejlevnější a naopak červená je pak cenu nejdražší. Aplikace tak poradí, jestli s koupí letenky počkat a v případě levného data vás i sama upozorní, že je čas bookovat právě teď. Na závěr je třeba zmínit, že aplikace je ke stažení zcela zdarma.

 

Hopper – Watch & Book Flights - štítky

 • Android aplikace cestování
 • Android aplikace cestování ke stažení zdarma
 • Android aplikace cestování online
 • Hopper - Watch & Book Flights
 • Hopper - Watch & Book Flights ke stažení zdarma
 • Hopper - Watch & Book Flights online
 • Hopper – Watch & Book Flights - podobné aplikace

  Hopper – Watch & Book Flights ke stažení zdarma

  Hopper – Watch & Book Flights - hodnocení a komentáře