DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES je aplikace pro Android, která vám dá ty nejlepší typy na výlet a plánování dovolené nebo výletu může být konečně zábava. Jistě jste zažily někdy situaci, že jste chtěly někam vyrazit, ale netušily jste kam. Dlouhé hodiny jste trávily vymýšlením a stejně jste nic nevymyslely. S tím by vám mohla pomoci právě tato aplikace.

Aplikace pochází z české země a je velice jednoduchá s pěkným uživatelským prostředím. Stačí si jen vybrat město, ve kterém se pohybujete a nebo do kterého se chystáte. Aplikace vám pak najde vše zajímavé v okolí, kam se můžete vydat. V aplikaci je rovných 90 měst, kde každé z nich tvoří doplňkovou aplikaci. Tím je šetřeno místo v telefonu z toho důvodu, že si rovnou nemusíte stahovat celou databázi, ale pouze vámi vybrané město.

Poté co si stáhnete aplikaci města, tak si ještě musíte stáhnout jeho strukturu. Ta je pak hezky rozdělena na samotné město a jeho okolí. Jestliže tedy chcete výlet do přírody, zaměřte se na okolí města. Ve městě vám pak aplikace najde například muzea, památky, apod. DARUMAgo! pak body zájmu seskupuje do několika kategorií, jako například Tipy, Zdraví, Sídla, Aktivity nebo třeba Příroda či Muzea.

Na závěr bychom chtěli zmínit, že je aplikace zcela zdarma a bez poplatků. Což je jistě její velká výhoda a vývojářům se moc povedla.

DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES - štítky

 • Android aplikace cestování
 • Android aplikace cestování ke stažení zdarma
 • Android aplikace cestování online
 • DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES
 • DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES ke stažení zdarma
 • DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES online
 • DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES - podobné aplikace

  DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES ke stažení zdarma

  DARUMAgo! – CITY AUDIO GUIDES - hodnocení a komentáře